7 Ocak 2015 Çarşamba

Türkiye'nin Gerçek Medyum Hocası

İnternet ortamında veya reel hayatta kendilerine medyum diyen, bu yeteneğe sahip olduğunu iddia eden birçok kişi bulunmakta.Aralarında gerçekten de bu yeteneğe sahip olan insanlar da olabilir. Ancak bir çok alt dalı olan spiritüalist (ruhçuluk) anlayışına göre de, olaya dinsel yönden bakıldığında da sadece yeteneğe sahip olmak medyum hoca olarak anılmak için yeterli değildir. Hem yeteneğe sahip olmayı hem de bunu yanlış yollarda ya da kendisine çıkar sağlayacak şekilde kullanmamasını gerektirir.

Ayrıca gereken bilgi, deneyim ve görgüye sahip olmalıdır. Olayın sorumluluğunu, vazifelerini ve gereklerini bilip uygulaması gereklidir. Hocamız doğuştan gelen yeteneğinin yanında 20 yıllık bir tecrübe ve 3 medrese hocasından sağlamış olduğu dini bilgisi sayesinde gereken vasıflara sahip durumdadır. Dolayısıyla ülkemizde çok az kişinin hak ederek taşıdığı medyum hoca, gerçek hoca sıfatlarını isminin başına koymayı uygun göreceğiniz kişilerden biridir.

Zaten kendilerine bu ünvanı vererek kendilerinden yardım isteyen insanlara yaklaşan kişilerin çoğu resmi çalışma belgesine de sahip değillerdir. Bu kişilerden uzak durmak gerekir. Yani çalışma belgesi olmayan, açık adresi ve iletişim bilgileri ile ulaşmakta zorlandığınız insanları, hoca olarak değil para avcısı olarak nitelendirmek yerinde olacaktır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu büyü ile ilgilidir. Dini ilme vakıf hocalar, büyü yapmazlar çünkü dinimize göre haramdır. Hocamız bu konuda size ancak büyü bozan hoca olarak yardımcı olabilir. Bu konuda sıkıntısı olan kardeşlerimiz hocamıza başvurabilir. Özellikle büyü bozma ve geri getirme büyüsü konularında hizmet veren Medyum Saddam Ali'nin geri getirme büyüsü sayfasını ziyaret et.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder